Reklama
aplikuj.pl

Twórcy Hi-Fi Rush odkrywają sekrety gry, dla których warto powtórzyć tytuł

hi-fi rush

Hi-Fi Rush skończone? Jeśli ukończyliście już najnowszy tytuł od Microsoftu to być może pominęliście kilka ciekawostek z tego tytułu!

Sekrety Hi-Fi Rush

Hi-Fi Rush pełne jest treści, które można przegapić podczas pierwszego przejścia. Deweloperzy gry podają przykłady tego, co można robić w tytule, gdy zagramy drugi raz:

ODKRYJ CO STOI ZA DRZWIAMI SPECTRY

Nazwiska przewijające się na ekranie na koniec rozgrywki nie oznaczają wcale, że gra skończona! W ośrodku Vandelay wciąż kryje się kilka niezałatwionych spraw… Zamknięte na cztery spusty do czasu ukończenia głównego wątku fabularnego wrota Spectry kryją za sobą dodatkowe niespodzianki. Nie będziemy ich tu zdradzać, ale fani fabuły docenią to, co na nich czeka za tymi tajemniczymi drzwiami, nie wspominając już o kilku wyzwaniach dla wytrawnych fanów ostrego grania! Wrota Spectry posiadają na stale przypisane ustawienie poziomu trudności i nie da się przez nie przejść w trybie autoakcji.

Czytaj też: Blade Runner z depresją. Polskie SlavicPunk Oldtimer zaprezentowane

ODŚWIEŻ SWOJĄ GARDEROBĘ

Po ukończeniu głównego wątku fabuły możesz pogadać z CNMN, a odblokuje dla ciebie całą gamę alternatywnych ubiorów! To nie tylko fatałaszki, którymi dosmaczysz swój następny występ. Kilka z nich zawiera ukryte niespodzianki, które uwidocznią się dopiero podczas niektórych przerywników filmowych.

WRÓĆ ZE ZNAJOMYMI

Niektóre poziomy Hi-Fi RUSH zawierają miejsca, które nie są dostępne podczas pierwszego przebiegu gry. Jednak z nowymi sprzymierzeńcami dojście do nich może okazać się łatwiejsze! Znajdź miejsca, do których nie udało ci się dojść oraz przeszkody, które wcześniej stały ci na drodze, by zobaczyć, co się za nimi kryje. W ten sposób można zyskać dodatkowe zębatki, by wymaksować Chaia, zdobyć ukryte kolekcjonerskie fanty i nie tylko!

Czytaj też: Edycja specjalna Stalker 2 skrywa w sobie fizyczną postać

ODWIEDŹ ŚCIANĘ SŁAWY

Gdy ukończysz swój pierwszy numer w grze, zyskasz dostęp do ściany sławy w swojej kryjówce. Jest ona kroniką twoich głównych dokonań w grze. Przeglądaj ją, by śledzić swoje dotychczasowe osiągnięcia oraz zdobywać nagrody specjalne. Po ukończeniu fabuły pojawią się na niej także nowe wyzwania oraz nowe nagrody do zdobycia.

Pokonywanie wyzwań ściany sławy premiowane jest kuponami Vandelay, które można przeznaczać na nagrody, takie jak nowe piosenki do szafy grającej lub trójwymiarowe modele postaci do oglądania. Jeśli masz takie samo zacięcie do zbierania figurek jak nasz kochany Zanzo, polecamy ci często odwiedzać ścianę sławy.

WEJDŹ PO WIEŻY RYTMU

Jeżeli masz ochotę na wyzwanie specjalne, po pierwszym ukończeniu gry możesz wejść do wieży rytmu. Wieża rytmu zostaje otwarta po rozmowie z jednym ze sprzymierzeńców i zapewnia ci nowy trybu bitwy na czas, w którym wszystko kręci się wokół zegara!

ZOSTAŃ WŁADCĄ RYTMU

Władca rytmu to zaawansowany poziom trudności, który staje się dostępny po pierwszym ukończeniu gry; tutaj każda ocena poniżej „C” podczas bitwy natychmiastowo kończy grę. Niezbędne są tu długie kombinacje ciosów, trafienia w rytm i parowanie ciosów w rytmie idealnym, co pozwoli podnieść oceny i uniknąć automatycznego zakończenia rozgrywki.