WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Hideo Kojima w Polsce – co Japończyk robi w Warszawie?

Hideo Kojima w Polsce. Co takiego słynny producent gier może robić w Europie?

Autor Death Stranding zakończył już prace nad swoją najnowszą grą. Teraz deweloperzy zapewne pracują nad poprawkami, a Sony rozpoczęło już tłoczenie płyt do sklepów. Wszystko zmierza w takim kierunku, aby premiera produkcji mogła odbyć się 8 listopada 2019 roku.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 nocą na zdjęciu 4K

Co w tym czasie robi Japończyk? Chwilę przerwy wykorzystał na podróż do Europy. A konkretnie – do Polski.

Co takiego Hideo Kojima może robić w Polsce? Możliwe, że nie ma co tutaj doszukiwać się sensacji i Japończyk postanowił po prostu odpocząć podróżując po naszym kontynencie.

Z drugiej strony, dochodziły już do nas informacje wskazujące na to, że Hideo Kojima zaczyna myśleć nad kolejną produkcją. Aktualnie nie wiadomo, czy będzie to kontynuacja Death Stranding czy może coś zupełnie nowego. Czyżby zwiedzanie Warszawy było tak naprawdę podróżą służbową, w której deweloper zbiera potrzebne informacje do nowej gry, która będzie miała jakieś elementy inspirowane Polską?

Możemy tylko domyślać się, co Hideo robi w Polsce. Mam jeszcze jeden pomysł na to, co takiego właściciel Kojima Productions robi w Warszawie. Japończyk zaprosił do występu w swojej grze wielu znanych znajomych. W Control możemy za to natrafić na czytany przez niego tekst. To co? Hideo Kojima w Cyberpunk 2077?

Czytaj też: Humble Monthly listopad 2019 bije na głowę inne abonamenty

Źródło: Twitter (Hideo Kojima)