WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Hive wprowadza e-hulajnogi do Katowic

Hive wkracza do Katowic. Od teraz mieszkańcy tego miasta mogą skorzystać z nowych e-hulajnóg, którymi łatwo jest poruszać się po mieści.

E-hulajnogi hive pojawiły się po raz pierwszy w Polsce 14 marca w Warszawie. Od tego czasu firma dotarła już do wielu polskich miast, gdzie zyskuje na popularności. Tristan Torres Velat, CEO hive, mówi:

Katowice to już kolejne polskie miasto, do których wprowadziliśmy naszą usługę. W sumie hive jest obecny aż w sześciu miastach w Polsce. To wielki sukces pokazujący, jak chętnie Polacy korzystają z nowych rozwiązań dla systemu mobilności, ułatwiających szybkie i ekologiczne poruszanie się po mieście. Szczególnie cieszy nas pozytywne nastawienie władz Katowic, otwartych na dialog i dalszą współpracę, która mamy nadzieję sprawi, że poruszanie się mieszkańców tej metropolii po ulicach będzie jeszcze wygodniejsze.

Czytaj też: Kontakt z Hive to kpina. Firma nie wysyła odpowiedzi na reklamacje

Hive współpracuje blisko z marką FREE NOW, której w końcu stanie się częścią. Jest to wspólne przedsięwzięcie Daimlera i BMW. Łukasz Gontarek City Manager hive w Warszawie, Krakowie oraz Katowicach, komentuje:

Codziennie staramy się udoskonalać naszą usługę, umożliwiając użytkownikom jak najbardziej komfortowe poruszanie się po mieście za pomocą e-hulajnóg. Mamy wielką nadzieję, że mieszkańcy Katowic będą równie chętnie, jak mieszkańcy innych miast Polski, korzystać z naszej aplikacji. Wierzymy, że e-hulajnogi na wynajem są sposobem na znaczące zmniejszenie ilości korków oraz zanieczyszczeń w miastach.

Czytaj też: Przy rejestracji w Hive warto wpisać kod promocyjny

Źródło: Materiały prasowe