Reklama
aplikuj.pl

Przeciek zdradza specyfikację Honor 80 Pro Plus. Szybkie ładowanie, potężny aparat i… „elastyczny ekran”

Przeciek zdradza specyfikację Honor 80 Pro Plus. Szybkie ładowanie, potężny aparat i... "elastyczny ekran"
Honor 70

Znany leakster Digital Chat Station dostarczył nam dzisiaj solidny przeciek ujawniający specyfikację nadchodzącego smartfona Honor 80 Pro Plus. Już sama nazwa wskazuje, że będzie on tym „najbardziej wypasionym” modelem w serii, ale co dokładnie zaoferuje?

Jest Motorola edge 30 Ultra, Xiaomi 12T Pro, Infinix ZERO Ultra, a teraz przyszedł czas również na Honor 80 Pro Plus. O Co chodzi? O aparat!

A dokładniej o 200-megapikselowy czujnik od Samsunga, który w ostatnich miesiącach zyskał na popularności tak bardzo, że zdążył już trafić na pokład trzech modeli. Wedle przecieku, czwarty jest właśnie w przygotowaniu. Będzie nim wspomniany wcześniej Honor 80 Pro Plus, który podobno ma zadebiutować pod koniec roku w Chinach.

Oprócz tego ujawniono, że urządzenie napędzane będzie przez układ Snapdragon 8 Gen 1 z 12 GB pamięci RAM, natomiast bateria, której pojemności nie znamy, będzie obsługiwać ładowanie z mocą 100 W. Interesujący szczegół zdradzono także w kontekście wyświetlacza. Leakster określił go jako „elastyczny ekran” AMOLED o rozdzielczości 1,5K. O co chodzi z tym elastycznym ekranem? Zapewne o zakrzywione boki, bo raczej nie spodziewamy się, by Honor nagle wyskoczył ze składanym smartfonem.