Reklama
aplikuj.pl

Honor zaprezentował nową opaskę. Co oferuje Honor Band 7 NFC?

Honor ma w ostatnich dniach pełne ręce roboty. Podczas targów MWC 2023 wprowadził na globalny rynek serię Magic 5, a tymczasem w chinach również miał do pokazania kilka nowości, wśród których znalazła się opaska Honor Band 7 NFC.

Przyjrzyjmy się bliżej inteligentnej opasce sportowej Honor Band 7 NFC

Nowa opaska producenta została wyposażona w 1,47-calowy ekran AMOLED z zakrzywionymi krawędziami 2,5D. Nie zabrakło tu wielu tarcz, które można zmieniać przy pomocy aplikacji towarzyszącej. Jak sama nazwa wskazuje, Band 7 wzbogacono też o obsługę NFC. Na pokładzie nalazły się czujniki pomiaru tlenu we krwi Sp02, funkcji pomiaru poziomu stresu czy śledzenia cyklu menstruacyjnego.

Do tego, jak na opaskę sportową przystało, do dyspozycji użytkownika jest aż 96 trybów sportowych. Z dodatkowych funkcji warto jeszcze wspomnieć o obsłudze zdalnego robienia zdjęć przez Bluetooth, sterowaniu muzyką, powiadomieniach czy możliwości znajdowania telefonu. Jak podaje producent, Honor Band 7 NFC może działać do 2 tygodni na jednym ładowaniu, ale nie wiadomo, jaką dokładnie pojemnością akumulatora może pochwalić się nowa opaska.

Sprzedaż Honor Band 7 NFC ruszy w Chinach już 20 marca, a cenę ustalono na 289 juanów. Nie ma jeszcze żadnych informacji na temat globalnej dystrybucji tego urządzenia.