Reklama
aplikuj.pl

Honor Magic 5 zbliża się do premiery. Już wiemy, jak będzie wyglądać

Honor Magic 4

Pod koniec przyszłego miesiąca w Chinach zadebiutuje Honor Magic 5. Dzięki przeciekom wiemy już sporo o jego specyfikacji, a teraz poznaliśmy też jego wygląd.

W ostatnim czasie producenci smartfonów coraz częściej porzucają klasyczne prostokątne lub kwadratowe wyspy aparatów na rzecz okrągłych modułów. Widzieliśmy to w Xiaomi 12S Ultra, OnePlus 11 czy Vivo X90, ale Honor na taki design postawił w serii Magic już jakiś czas temu i najwyraźniej nie ma zamiaru z tego rezygnować.

Grafika przedstawiająca tył nadchodzącego Magic 5 ujawnia nam kilka wersji kolorystycznych – czarną, białą, różową i seledynową – oraz wygląd modułu aparatów. Na wyspie znalazły się trzy sensory ustawione w trójkąt, a na samym dole widać też lampę błyskową LED. Z przecieków wiadomo, że jednym z czujników będzie teleobiektyw, a jak można zauważyć na grafice, ma on oferować zoom 100x.

Jeśli chodzi o specyfikację, ta w części wyciekła już wcześniej. Wiadomo więc, że Honor Magic 5 będzie wyposażony w 6,8-calowy ekran z obsługą ściemniania PWM i wysoką częstotliwością odświeżania. Za napędzanie odpowie układ Snapdragon 8 Gen 2, a za zasilanie pojemna bateria z obsługą szybkiego ładowania przewodowego z mocą 100 W.

Z dodatkowych informacji ujawniono też, że smartfon będzie miał stopień ochrony IP68, a na rynek trafi z najnowszym Androidem i nakładką Magic UI.