Reklama
aplikuj.pl

Honor potwierdza dwie gorące premiery podczas targów MWC

Honor Magic Vs

Podczas tegorocznych targów MWC w Barcelonie zobaczymy ogrom nowości, wśród których znajdą się nowe smartfony od firmy Honor. Oficjalnie potwierdzono premierę serii Magic 5 i konkurenta dla Galaxy Z Fold4.

Co szykuje Honor?

Wiele firm technologicznych, w tym producentów smartfonów, zapowiedziało już swoją obecność w Barcelonie. Honor także to zrobił, przy okazji ujawniając, że podczas planowanego na 27 lutego wydarzenia pokaże nam serię Magic5 oraz wprowadzi na globalny rynek składanego Magic Vs. Ta druga premiera nie jest żadnym zaskoczeniem, bo już jakiś czas temu Tony Ran, prezes Honor EU, obiecał już w wywiadzie, że telefon pojawi się w pierwszym kwartale 2023 roku.

Czytaj też: Wygląda jak Gwiazda Śmierci i zawiera ocean. Niezwykły księżyc zadziwia astronomów

Seria Magic5 ma składać się z trzech modeli – podstawowego, Pro i Ultimate. Wszystkie trzy mają być napędzane przez flagowy układ Snapdragon 8 Gen 2. W Konsoli Google Play pojawił się też model Lite z chipsetem Snapdragon 695, ale nie wiadomo, czy Honor zdecyduje się wprowadzić go razem z resztą serii.

Czytaj też: Lekki, stylowy, do tego z rysikiem. Oto składany Honor Magic Vs

Do premiery zostało kilka tygodni, spodziewamy się więc, że jeszcze nie raz usłyszymy o tych smartfonach poznając więcej szczegółów ich specyfikacji.