Reklama
aplikuj.pl

Po latach możemy doczekać się powrotu marki Honor na nasz rynek

Honor Magic Vs

Trzy lata temu z polskiego rynku zniknęły smartfony Honor i kolejne flagowce producenta (już samodzielnego, po odłączeniu się od Huawei) cały czas omijały nasz kraj. Nowe informacje wskazują, że to się może niedługo zmienić.

Jak donosi serwis GSMOnline, Honor zaczął rekrutację do polskiego oddziału firmy. Na razie nie wiadomo zbyt wiele, ale na czele polskiego zespołu stanie Magdalena Zyskowska-Curyło, która była związana wcześniej z firmą Huawei. Jest to więc dopiero sam początek odbudowywania struktur w naszym kraju i jeszcze trochę poczekamy, zanim modele marki Honor pojawią się na sklepowych półkach. O ile informacja jest prawdziwa.

Warto czekać na powrót Honora do Polski, bo producent ma w swoim portfolio bardzo dużo interesujących urządzeń. Choć marka oddzieliła się od Huawei po nałożeniu przez USA sankcji, nadal trudno nie zauważyć podobieństw pomiędzy produktami obu firm. Tak czy inaczej, wiadomość jest bardzo dobra, bo dzięki niej będziemy mogli kupić w naszym kraju takie smartfony, jak debiutujące niedawno Honor Magic 5 Ultimate czy Magic 5 Pro, a także kolejnego składaka – Magic Vs oraz inne urządzenia firmy wykraczające poza smartfony.

Będziemy więc śledzić informacje na ten temat i trzymać kciuki, za powrót tej firmy na nasz rynek.