WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Honor Vision pierwszym urządzeniem z HarmonyOS

Honor właśnie zaprezentował smart TV o nazwie Vision. Okazuje się, że jest to pierwsze urządzenie działające pod kontrolą systemu HarmonyOS.

Telewizor IPS ma rozmiar 55 cali i pracuje z rozdzielczością 4K. Maksymalna jasność wynosi 400 nitów, kąty widzenia 178° a pokrycie NTSC aż 87%. Ekran umieszczony jest w bardzo cienkiej ramce o grubości zaledwie 6,9 mm, co daje stosunek wyświetlacza do obudowy równy aż 94%.

Czytaj też: Snapdragon 865 przetestowany w Geekbench

Honor Vision, cena Honor Vision, specyfikacja Honor Vision system Honor Vision, parametry Honor Vision, harmonyos Honor Vision, urządzenie harmonyos

Na pokładzie znajduje się ośmiordzeniowy układ Honghu 818. Dzięki niemu telewizor oferuje między innymi prognozowanie i kompensację ruchu, obraz o wysokim zakresie dynamiki, super-rozdzielczość, redukcję szumów, dynamiczną poprawę kontrastu, automatyczne zarządzanie kolorem czy lokalne przyciemnianie. W Honor Vision jest także chipset HiSilicon Hi 1104, który obsługuje WiFi 2,4 GHz i 5 GHz.

Kolejna rzecz to wyskakująca kamera z obsługą SI. Dzięki temu bezproblemowo działają takie funkcje jak rozpoznawanie twarzy czy śledzenie ciała. Dołączając do tego wszystkiego najnowszy system HarmonyOS otrzymujemy jednek z najlepszych smart TV na rynku. Jego cena zaczyna się od 3799 CNY, czyli od około 2075 zł bez podatków.

Czytaj też: Heliplane od Drone Volt jest samolotem i dronem VTOL w jednym

Źródło: Gsmarena