WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Honor zaprezentował kolejne innowacyjne rozwiązania

Honor zaprezentował właśnie PocketVision. Jest to aplikacja oparta na sztucznej inteligencji, która ułatwia czytanie osobom niedowidzącym i słabowidzącym.

PocketVision wykorzystuje sztuczną inteligencję i poczwórny aparat obecny w Honorze 20 Pro w celu pomocy w czytaniu tekstów. Obejmuje ono trzy ważne funkcje: zmianę tekstu na mowę, tryb powiększania oraz tryb negatywu. Honor nawiązał także współpracę z Royal National Institute of Blind People (RNIB), która wspiera osoby z zaburzeniami widzenia.

Czytaj też: Szybkość ładowania bezprzewodowego przekroczy tę przewodową

Firma pokazała też nowy kolor Honora 20 Pro – Icelandic Frost. Jest on inspirowany jeziorem Jökulsárlón, który powstałe w południowej Islandii z topniejącego lodowca. Firma powiedziała też o startegii IoT 1+8+N, czyli jeden smartfon Honor, osiem kategorii urządzeń wewnętrznych i stałą gamę produktów towarzyszących. George Zhao, prezydent Honor, mówi:

HONOR jest marką technologiczną kochaną przez młodych ludzi na całym świecie, a my dążymy do tego, aby umożliwić młodym ludziom realizację ich pasji. Wyposażony w najlepsze w swojej klasie oprogramowanie i sprzęt, HONOR rozwija gamę innowacyjnych produktów, w tym smartfonów i urządzeń domowych.

Czytaj też: HTC prezentuje smartfon Desire 19+

Źródło: Materiały prasowe