Reklama
aplikuj.pl

Horizon Forbidden West wygląda absurdalnie dobrze

horizon forbidden west

W sieci dostępne są nowe zrzuty ekranu i wideo z Horizon Forbidden West. Produkcja wygląda tak dobrze, że aż czasem nie chce się uwierzyć, iż współczesny sprzęt pozwala na taką oprawę.

Gameplay i zrzuty ekranu z Horizon Forbidden West

Gdy w sieci pojawił się pierwszy zwiastun Horizon Zero Dawn – nikt nie wierzył w to, że ta gra będzie tak wyglądać. Tymczasem wyglądała lepiej, niż na pierwszym pokazie. Gdy widzę zatem zrzuty ekranu z Horizon Forbidden West jestem już pewny, że gra rzeczywiście tak wygląda. Spektakularnie.

Czytaj też: Zmiany w Diablo 2 Resurrected. Testy nowej łatki zaczynają się już dzisiaj

Oprócz zrzutów ekranu, pojawiło się również nowe wideo przedstawiające niepublikowane wcześniej fragmenty rozgrywki. Aloy w ruchu wygląda jeszcze lepiej!

Horizon Forbidden West na PS5

Sony publikuje również coraz więcej szczegółów technologicznych dotyczących tego, jak Horizon Forbidden West będzie działał na PlayStation 5.

Czytaj też: Zmiany w Blizzard. Firma stawia na kulturę pracy

  • Szybkie wczytywanie: Szybko podróżuj po całej mapie i wracaj do gry niemal natychmiast, dzięki ultraszybkiemu dyskowi SSD konsoli PS5 i krótkim czasom wczytywania.
  • Oszałamiająca grafika: Poznaj ogromny świat Horizon Forbidden West w niewiarygodnym 4K i HDR. Od szczytów gór po żyłki na liściach, wszystko zostało opracowane z niezmierną szczegółowością i na wielką skalę. Tryb wydajności oznacza płynność sięgającą 60fps, większą elegancję ruchu, animacji i sterowania.
  • Efekty dotykowe: Zbliż się do każdej walki, toczonej przez Aloy, dzięki efektom dotykowym kontrolera bezprzewodowego DualSense. Poczuj źdźbła trawy, muskające Cię podczas podkradania się do celu, potężne zamachy, które wykonujesz przeciwko maszynom i opancerzonym ludziom, oraz kierunkowe uderzenia wrogich ataków, których próbujesz uniknąć.
  • Adaptacyjne efekty „Trigger”: Ciesz się nowym poziomem immersji podczas interakcji z różnymi obiektami – skorzystaj z adaptacyjnych efektów „Trigger” kontrolera bezprzewodowego DualSense. Poczuj napięcie, gdy naciągasz łuk, pociągnięcia nowej kotwiczki i opór spustów, podczas używania ciężkiej broni plemiennej i mechanicznej.
  • Tempest 3D AudioTech na zgodnych słuchawkach: Słuchaj, jak otoczenie w Horizon Forbidden West ożywa wokół Ciebie, dzięki technologii Tempest 3D AudioTech konsoli PS5. Usłysz, jak rośliny szumią na wietrze, ptaki przelatują nad głową, a wielkie mechaniczne maszyny pływają pod Tobą w wodzie. Odkrywaj otoczenie tętniące życiem – zwierząt i maszyn.