Reklama
aplikuj.pl

Zwiastun Horizon Forbidden West. Polski dubbing oraz Carrie-Anne Moss

horizon forbidden west

Sony udostępniło nowe informacje o Horizon Forbidden West. Możemy już usłyszeć polski dubbing gry oraz jak w produkcji Guerilla prezentuje się Carrie-Anne Moss.

Nowa przygoda w Horizon Forbidden West

Sony opublikowało nowe materiały wideo z Horizon Forbidden West. Obejrzyjcie zwiastun gry w oryginalnej wersji językowej, aby zobaczyć, jak Carrie-Anne Moss wypada w grze, a następnie poświęćcie pół minuty, aby posłuchać co udało się stworzyć polskim tłumaczom!

Czytaj też: Wiedźmin 3 na Steam Deck – Valve ocenia pierwsze gry

Odkrywaj dalekie krainy, walcz z większymi i bardziej niesamowitymi maszynami, i poznaj nowe plemiona, po powrocie do postapokaliptycznego świata Horizon w dalekiej przyszłości.

Kraina umiera Potężne burze i niepowstrzymana plaga prześladują niedobitki ludzkości, a budzące grozę nowe maszyny wciąż grasują na granicach. Życie na Ziemi może czekać kolejna zagłada i nikt nie wie, dlaczego tak się dzieje.

To Aloy musi odkryć tajemnicę tych zagrożeń i przywrócić porządek oraz równowagę w świecie. Po drodze spotka starych znajomych, zawiąże sojusze z nowymi, wojowniczymi frakcjami, i odkryje dziedzictwo starożytnej przeszłości – cały czas próbując być o krok przed teoretycznie niepokonanym nowym wrogiem.

Cyfrowa edycja deluxe Horizon Forbidden West

Jakie dodatki otrzymają gracze, którzy zdecydują się zamiast 339 złotych, wydać 389 i zdobyć cyfrową edycję deluxe gry? Sony ogłosiło, że w skład pakietu wchodzi:

  • Pełna wersja gry na PS4 i PS5
  • Cyfrowy komiks Sunhawk
  • Elitarny strój Nora Thunder i proca
  • Elitarny strój Carja Behemoth i krótki łuk
  • Strój i włócznia Nora Legacy (w przedsprzedaży)
  • Dodatki w trybie foto (specjalna poza i farba na twarz)
  • Element Apex Clawstrider Strike
  • Pakiet zasobów w grze
  • Cyfrowa ścieżka dźwiękowa
  • Cyfrowy album z grafikami

Czytaj też: Słaba forma Call of Duty i tak zapewniła marce najlepszą sprzedaż 2021 roku

Deweloperzy odpowiedzieli również na pytania graczy. Jedno z nich dotyczyło tego, jak będzie wyglądał świat gry? Dowiedzieliśmy się, że Forbidden West będzie immersyjnym otwartym światem, pełnym przygód, kultury i okazji. Jest on jednak jednocześnie ogromny i zabójczy, pełen starożytnych ruin, niesamowitych maszyn i ukrytych zagrożeń. Zespół Living World w Guerilla pracował nad aspektami gry, które powodują, że świat wydaje się być realistyczny i tętniący życiem. Znajdziesz w nim plemiona, osady i ludzi.

Drugie pytanie dotyczyło tego, czy Aloy będzie mogła korzystać z jakiegokolwiek nowego uzbrojenia i zdolności? Odpowiedź głosi, iż w oparciu o fundamenty z Horizon Zero Dawn, Aloy będzie dysponowała nowymi sposobami poruszania się po świecie. Pojawi się mechanika wyskoków, zdolność dowolnego wspinania się i pływania pod wodą, co otwiera nowe aspekty eksploracji. Uzbrojenie i stroje są jeszcze potężniejsze niż wcześniej, a nowe narzędzia, takie jak przyciągacz czy tarczoskrzydła czynią ją bardziej zwinną podczas eksploracji i nieuniknionych starć, które stoczy na zachodzie.