Horizon Zero Dawn 2 na PlayStation 5 – Guerilla Games daje sygnały o produkcji

Horizon Zero Dawn 2 na PlayStation 5 - Guerilla Games daje sygnały o produkcji

Horizon Zero Dawn 2 na PlayStation 5. Twórcy raczej nie wyrobią się wcześniej.

Horizon Zero Dawn udało się zdobyć serca graczy na PlayStation 4. Produkcja, która powstała jako przerwa od ciągłego wydawania Killzone’a okazała się dla wielu graczy wspaniałym tytułem. Co zatem z kontynuacją?

Czytaj też: Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition wyciekło, znowu

Przyznam, że sam bardzo czekam na drugą część opowieści zapoczątkowanej w Horizon: Zero Dawn. O ile uważam, że model rozgrywki został przez twórców odpowiednio opanowany dopiero w dodatku, to jednak historia była małym diamentem, która wciągnęła mnie jak mało co.

No i chyba w końcu coś więcej zaczyna się coś dziać w temacie kontynuacji. Na platformie LinkedIn pojawiło się sporo ogłoszeń, w których studio rekrutuje na przeróżne stanowiska. Co ciekawe, jedna z ofert odnosi się wprost do „zielonych assetów”. Zadaniem Vegetation Artist będzie przygotowaniu asetów, które pomogą stworzyć świat wypełniony roślinnością.

Idealnie pasuje to zatem do odradzającego się świata Horizon: Zero Dawn. Kontynuacja powinna pociągnąć dalej wydarzenia, które zobaczyliśmy w podstawowej wersji gry. Ci, którzy skończyli tytuł, zapewne pamiętają, że pole do popisu jest. Biorąc pod uwagę to, że dopiero firma rozkręca się z rekrutacją raczej zobaczymy Horizon Zero Dawn 2 na PlayStation 5.

Czytaj też: Gry jeszcze nie ma, ale już mówi się o Red Dead Redemeption 2 Multiplayer Mod

Źródło: playstationlifestyle.net