Reklama

HP i Fundacja Polsat rozdają drukarki potrzebującym

Halo! Szpitale, domy dziecka, placówki opiekuńcze i rodziny zastępcze – HP i Fundacja Polsat mają dla Was drukarki. To przydatne narzędzie, choćby w kwestii edukacji. Pokazujemy jak można wysłać zgłoszenie.

HP wraz z Fundacją Polsat mają do przekazania 3000 nowych drukarek HP Neverstop Laser o łącznej wartości 2,6 mln złotych. Sprzęt trafi do najbardziej potrzebujących placówek i ośrodków szkolno-wychowawczych, domów dziecka, rodzin zastępczych oraz szpitali zmagających się ze skutkami COVID-19.

Vitaly Matyushenko, Dyrektor Zarządzający, HP Inc Polska:

W HP jesteśmy głęboko przekonani o tym, że edukacja stanowi podstawowe prawo człowieka, które może poprawić życie każdego z nas, niezależnie od miejsca, z którego pochodzimy. Jednocześnie wierzymy w technologię działającą w służbie ludzkości, która w tym przypadku wspiera budowanie równych szans w kształceniu na najwyższym poziomie.

Dlatego też, we współpracy z Fundacją Polsat, chcemy wesprzeć polskie placówki edukacyjne przekazując im najnowsze na rynku, oszczędne i wydajne drukarki HP Neverstop.

Drukarka HP Neverstop jest dostarczana wraz z tonerem, którego żywotność jest szacowana na ok 5000 stron.

Zgłoszenie z prośbą o pomoc można przesłać za pomocą specjalnej strony internetowej. Znajduje się tam regulamin całej akcji oraz bardzo prosty formularz zgłoszeniowy. Zdecydowanie zachęcam do skorzystania z pomocy, o ile faktycznie takiej potrzebujecie.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News