WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

HTC Desire 12s niedługo trafi do Europy

HTC zapowiedziało właśnie, że najnowszy smartfon Desire 12s niedługo trafi do Europy. Ma to być dosyć tania konstrukcja, która zachowuje pewne cechy znane ze znacznie droższych smartfonów.

Desire 12s posiada podwójną fakturę ze 120 laserowo wygrawerowanymi prążkami. Jego waga wynosi zaledwie 150 gramów, więc można go spokojnie przenosić. Aparat główny i do selfie ma 13 MP. Ma on pozwalać na łatwe wykonywanie bardzo ładnych zdjęć. Kolejna zaleta to NFC, które umożliwia płatności telefonem. Jego bezpieczeństwo poprawia czytnik linii papilarnych. Paul Brown, GM, HTC Europe, mówi:

Nieograniczona kreatywność HTC i pasja do technologii pchały mobilny świat do przodu przez ostatnie 20 lat. Wprowadzenie HTC Desire 12s do oferty ma na celu umożliwienie jeszcze większej liczbie osób korzystania z wygodnych i niedrogich rozwiązań mobilnych. HTC Desire 12s łączy wysokiej klasy specyfikację, fantastyczne aparaty i atrakcyjne wrornictwo w wygodnej formie i dobrej cenie.

Smartfon posiada 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. Do polskich sklepów trafi on w luty 2019 roku. Został on wyceniony na 849 zł i wydaje się, że w takiej cenie może być znakomitym wyborem.

Czytaj też: Wyciekły informacje o Huawei P30

Źródło: Materiały prasowe