WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Biznes

Huawei 5G Smart Core Network z nagrodą Global Summit

Podczas szczytu 5G 2019 w Londynie, rozwiązanie 5G Smart Core Network od Huawei zdobyło nagrodę „Best 5G Core Network Technology”. Sieć Huawei opiera się na najnowszych technologiach, które znacząco wyprzedzają konkurencję.

Jest to także pierwsza sieć typu core, która naprawdę obsługuje głęboką integrację 2G/3G/4G/5G NSA/5G SA. Opiera się ona na rozproszonej architekturze z separacją transferu. Obsługuje ona wtyczki plug and play oraz planowanie heterogeniczne na żądanie.

Czytaj też: Huawei chce zakończyć plotki krążące wokół firmy

Huawei oświadczył, że do czerwca 2019 roku uzyskał już 46 umów handlowych 5G na całym świecie i posiada mnóstwo międzynarodowych współprac w dziedzinie inteligentnych sieci, VR/AR, sieci samochodowych, telemedycyny czy inteligentnej produkcji. Ilość patentów 5G posiadanych przez Huawei plasuje firmę na pierwszym miejscu na świecie (jest ich aż 1554).

Warto też wspomnieć, że firma nie ustaje w podbijaniu rynku smartfonów. Właśnie planuje ona wprowadzenie do sprzedaży nowego modelu P30, który zostanie wyposażony w 12 GB pamięci RAM. Aktualnie najwyższy model ma 8 GB więc różnica będzie spora.

Czytaj też: Huawei Mate X także zalicza opóźnienie

Źródło: Gizchina