Reklama
aplikuj.pl

Nowy smartfon Huawei na horyzoncie. Enjoy 60 pojawi się wraz z flagową serią

Huawei już od dawna nie jest tym prężnie rozwijającym się producentem smartfonów, ale to nie oznacza, że powinniśmy przechodzić obojętnie obok nowości wypuszczanych przez firmę. Choć obecnie nasze oczy zwrócone są w kierunku serii P60, to warto pamiętać, że obok flagowców pojawi się też Enjoy 60. Co o nim wiemy?

Huawei Enjoy 60, tak jak inne modele z tej serii, będzie czarował wyglądem

Budżetowy Enjoy 60 będzie cechował się naprawdę ładnym i eleganckim wyglądem. Charakterystyczna jest tutaj zwłaszcza wyspa aparatów o cylindrycznym kształcie, z czujnikami aparatów otoczonymi złotymi pierścieniami. Plakat, który wyciekł do sieci, pokazuje nam, że nadchodzący model będzie miał lekko zaokrąglone boki i na pewno pojawi się w błękitnym i złotym wariancie kolorystycznym. Wcześniej ujawniono, że pojawi się też wersja czarna.

Grafika ujawnia nam ponadto, że na pokładzie pojawi się bardzo pojemny akumulator 6000 mAh, obsługujący niestety ładowanie tylko 22,5 W. Smartfon będzie działał pod kontrolą HarmonyOS 3.0. Z informacji, które już wcześniej trafiły do sieci, wiemy, że Huawei Enjoy 60 będzie wyposażony w 6,75-calowy ekran LCD z wcięciem w kształcie kropli wody, oferujący rozdzielczość 1600 x 720 pikseli i częstotliwość odświeżania 90 Hz. Z tyłu znajdzie się 48-megapikselowy aparat główny i 2-megapikselowy czujnik ostrości. Z przodu Huawei umieści 8-megapikselowy aparat do selfie. Za zasilanie odpowie natomiast układ Kirin 710A.

Spodziewamy się, że Huawei Enjoy 60 zadebiutuje już 23 marca, wraz z flagową serią Huawei P60.