Reklama
aplikuj.pl

Huawei FreeBuds Pro 2 oficjalnie. Pierwsze słuchawki TSW z certyfikatem HWA

Huawei FreeBuds Pro 2 oficjalnie. Pierwsze słuchawki TSW z certyfikatem HWA

Po wielu zapowiedziach, Huawei zaprezentował słuchawki FreeBuds Pro 2, będące pierwszymi na świecie słuchawkami TWS z certyfikatem HWA lub Hi-Res Wireless Audio.

To już druga generacja FreeBuds Pro od Huawei i producent postanowił zaprezentować nam coś specjalnego. Co do zaoferowania mają FreeBuds Pro 2?

Jak już wspomnieliśmy, nowe słuchawki producenta otrzymały certyfikat Hi-Res Wireless Audio, czyli nowy, ogłoszony 13 lipca standard mający zagwarantować najwyższą jakość bezprzewodowego dźwięku.

Jeśli chodzi o specyfikację, każda ze słuchawek waży 5,9 grama, czyli mniej niż w przypadku poprzedniej generacji. Wyposażono je w trzy mikrofony i 11-milimetrową jednostkę z pasmem przenoszenia od 14 Hz do 40 kHz. Słuchawki obsługują też Bluetooth 5.2 i LDAC, AAC i SBC. Nie zabrakło oczywiście aktywnej redukcji szumów (do 47 dB) z trzema trybami: normalny, komfortowy i super. Jest również tryb świadomości na zewnątrz. 

Wedle ogłoszenia, żywotność wraz z etui powinna wynosić do 30 godzin. Jedno ładowanie ma wystarczyć na 4 godziny słuchania z aktywną redukcją szumów i 6,5 godziny bez niej. Warto też wspomnieć, że Freebuds Pro 2 chronione są przed wodą i kurzem zgodnie z normą IP54.

Do 17 lipca słuchawki kupimy za 799 zł, czyli taniej o 100 zł względem standardowej ceny.