WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Huawei Mate 30 Pro pojawił się w Polsce

Po wielu tygodniach wreszcie w Polsce pojawił się smartfon Huawei Mate 30 Pro. W jakiej cenie będziecie mogli go kupić?

Huawei Mate 30 Pro kosztuje 4299 zł w sklepie Huawei Warszawa oraz na stronie huawei.pl. W przedsprzedaży otrzymacie jeszcze bezprzewodowe słuchawki Huawei Freebuds za jedyne 1 zł.

Zdecydowaliśmy się wprowadzić Mate 30 Pro na polski rynek, bo wiemy, że są konsumenci, którzy pragną go kupić i mieć możliwość osobistego sprawdzenia jego możliwości. Jest to nasz pierwszy smartfon całkowicie oparty o autorski HMS, infrastrukturę i jednocześnie kluczowy element ekosystemu, który zdefiniuje na nowo przyszłość branży oraz sprawi, że konsumpcja elektroniki użytkowej zmieni się na zawsze. Premiera Mate 30 Pro opartego o HMS to wyraz naszego głębokiego przekonania, że jesteśmy na właściwej drodze do budowy niezależnego ekosystemu i mogę zapewnić, że z tej drogi już nie zawrócimy.

Jefferson Zhang, dyrektor zarządzający Huawei CBG Polska
Polska Huawei Mate 30 Pro, sprzedaż Huawei Mate 30 Pro, cena Huawei Mate 30 Pro

Wraz ze smartfonem możecie też wykupić ofertę VIP Serwis. Przynosi ona wiele udogodnień, w tym możliwość bezpłątnej wymiany ekranu w ciagu 6 miesięcy od zakupu czy darmowej przesyłki door-to-door podczas napraw gwarancyjnych. DO VIP Serwis otrzymacie smartwatch Huawei Watch GT 2 za 1 zł.

ŹRÓDŁO: Materiały prasowe