Reklama
aplikuj.pl

Data premiery serii Huawei nova 10 potwierdzona. Co wiemy o tych smartfonach?

Data premiery serii Huawei nova 10 potwierdzona. Co wiemy o tych smartfonach?

Huawei szykuje się do wprowadzenia na rynek kolejnych przedstawicieli rodziny nova. Chodzi dokładnie o serię nova 10, która swoją premierę będzie miała już niedługo.

Huawei oficjalnie potwierdził premierę serii nova 10

Z tego co wiadomo, nadchodząca seria ma składać się przynajmniej z dwóch modeli – podstawowego i Pro. O ile na temat tego pierwszego wiemy mało, o tyle przecieki zdradzają wiele ze specyfikacji wariantu Pro. Wiemy więc, że zostanie wyposażony zakrzywiony, 6,7-calowy wyświetlacz OLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Huawei umieści na froncie otwór w kształcie pigułki, w którym znajdą się dwa aparaty do selfie. Je3den ma mieć rozdzielczość 60 Mpix. Z tyłu zaś ma znaleźć się potrójna konfiguracja z 50-megapikselowym aparatem głównym.

Przecieki zdradziły również, że nova 10 pro będzie napędzany przez układ Snapdragon (oczywiście bez modemu 5G). Bateria o nieznanej pojemności będzie obsługiwać szybkie ładowanie z mocą 100 W.

Huawei zaplanował premierę nowej serii na 4 lipca.Oprócz udostępnionego przez firmę zdjęcia telefonu, do sieci wyciekło tez kilka innych ujęć (widzicie je powyżej), dzięki którym możemy przyjrzeć się bardzo dokładnie modelowi Pro.