Reklama
aplikuj.pl

Do sieci trafiło zdjęcie testowego Huawei P60 Pro. Jednak nie będzie wielkiej zmiany w wyglądzie?

Huawei P50 Pro

Dotychczasowe rendery nadchodzącej serii Huawei P60 Pro ukazywały nam zupełnie nowy design wyspy aparatów. Wygląda jednak na to, że producent tak wielkich zmian nie szykuje.

Jak będzie wyglądał Huawei P60 Pro?

W serii Huawei P50 i Mate 50 dostaliśmy wyspę aparatów składającą się z dwóch okręgów połączonych ze sobą. Rendery serii Huawei P60 pokazywały nam dotychczas zupełnie inny wygląd tego modułu – prostokątny z wyróżniającym się, jednym dużym czujnikiem na środku i pozostałymi umieszczonymi na górze i na dole. Jak możecie zauważyć na poniższych grafikach, prezentowało się to nietuzinkowo i naprawdę interesująco.

Czytaj też: ChatGPT-4 trafi do wyszukiwarki Microsoftu szybciej, niż myśleliśmy. Zamienisz Google na Binga?

Tymczasem teraz do sieci trafiło zdjęcie testowego Huawei P60 Pro i możemy na nim zobaczyć, że producent nadal pozostanie przy dwóch okręgach z umieszczonymi na nich sensorami. Oba znajdują się jednak na prostokątnej wyspie, co odróżnia konstrukcję od poprzednika. Na zdjęciu nie widzimy ekranu, ale dostrzec można zaokrąglenia plecków, przyciski głośności i zasilania po lewej stronie, a na dole port USB-C i maskownicę głośnika.

Czytaj też: Powstał pierwszy tak wyjątkowy robot latający. Nie jest podobny do niczego innego, co do tej pory opracowano

Źródło: Weibo

Spodziewamy się, że seria Huawei P60 zadebiutuje w okolicach marca, więc w najbliższym czasie powinniśmy poznać więcej szczegółów na temat nadchodzących smartfonów.