WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Huawei reklamuje możliwości zoomu modelu P30 Pro

Rodzina P30 od Huawei to kolejne smartfony mocno oczekiwane przez potencjalnych klientów. Niedawno okazało się, że model P30 Pro będzie posiadał super zoom, który będzie mógł osiągnąć powiększenie nawet 10x. 

Firma właśnie zaprezentowała kilka banerów zwiastujących nadejście tej opcji. Pokazują one możliwości obiektywu oraz to, jak w rzeczywistości będzie działał nowy zoom.

Nie mamy pojęcia, czy zdjęcia rzeczywiście zostały wykonane Huawei P30 Pro, czy może jest to tylko reklama. Cześć z nich rzeczywiście wydaje się podejrzana po przyjrzeniu się im bliżej. Polecam samemu przyglądnąć się zdjęciom i wymienić się wrażeniami w komentarzach.

Czytaj też Samsung odpowiada na problemy dotyczące ekranu Galaxy S10+

10x zoom to nie jedyna nowość w Huawei P30. Będzie także wyposażony w lepszy tryb wykonywania zdjęć w słabym świetle. Zmiany odbędą się na poziomie sprzętu oraz oprogramowania. Wcześniejsze wycieki mówiły o czterech (P30 Pro) lub trzech (P30)  obiektywach z tyłu. Znajdzie się tam także dodatkowy czujnik ToF.

Oba urządzenia będą działały pod kontrolą procesora Kirin 980. Powinny one także zostać wyposażone w modem 5G Balong 5000. Mamy także nadzieję, że nie zabraknie szybkiego ładowania 40 W.

Więcej dowiemy się podczas premiery nowej serii. Ma ona mieć miejsce 26 marca w Paryżu. Wtedy też damy Wam znać o dokładnej specyfikacji oraz możliwościach Huawei P30 oraz P30 Pro.

Czytaj też: Karta SIM i SD jako jedno urządzenie

Źródło: Gizchina