Huawei szykuje Petal Mail, czyli swój odpowiednik Gmaila

Huawei szykuje Petal Mail, czyli swój odpowiednik Gmaila

Po odcięciu od usług Google Huawei musiał stworzyć swoje aplikacje, które zastąpiłyby te najpopularniejsze od giganta z Mountain View. Jest już Petal Maps, Petal Search, a teraz przychodzi czas na Petal Mail.

Petal Mail – odpowiednik Gmaila od Huawei

Huawei cały czas sukcesywnie odcina się od Google tworząc własne aplikacje mające zaoferować użytkownikom wszystko, czego potrzebują. AppGallery stale powiększa swoją bibliotekę o nowe apki, a firma również nie próżnuje tworząc swoje odpowiedni tych najpopularniejszych usług Google. Petal Maps radzi sobie już całkiem nieźle, a teraz przyszła pora na odpowiednik Gmaila – Petal Mail.

Własna usługa pocztowa Huawei wygląda dość podobnie do poczty Google. Na razie trwają testy w Chinach, więc musimy na nią jeszcze trochę poczekać.

Huawei szykuje Petal Mail, czyli swój odpowiednik Gmaila

Adres mailowy jaki otrzymamy będzie miał końcówkę @petalmail.com. Na razie informacji o możliwościach Petal Mail jest niewiele, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo Huawei będzie musiał sporo zaoferować, by użytkownicy faktycznie nie tęsknili za usługami Google.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News