WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Huawei uruchomi swój oficjalny sklep internetowy w Polsce

Huawei uruchomi swój oficjalny sklep internetowy w Polsce

19 września Huawei uruchomi swój oficjalny sklep internetowy – huawei.pl. Każdy, kto pomiędzy 12 a 18 września zapisze się do newslettera otrzyma 15% kod rabatowy na pierwsze zakupy. Dodatkowe promocje będą obecne w dniu premiery sklepu.

Podczas wydarzenia zapowiadającego otwarcie sklepu obecny był Robert Lewandowski.

Jestem jednym z pierwszych testerów sklepu huawei.pl. Duże wrażenie zrobiła na mnie szybkość dostawy – zamówienie otrzymałem dzień po dokonaniu płatności. Kupując produkty w oficjalnym sklepie internetowym marki mam też pewność jakości zamawianych urządzeń. Często kupuję online – rzadko mam czas na wyjście na zakupy, dlatego sklep internetowy to dla mnie bardzo dużo ułatwienie.

Czytaj też: Ile stacji bazowych 5G ma już Hauwei?

Jefferson Zhang, Dyrektor Zarządzający w Huawei CBG Polska, dodaje:

Sklep internetowy jest naturalnym krokiem w rozwoju naszej firmy. W grudniu zeszłego roku otworzyliśmy oficjalny sklep Huawei w warszawskiej Arkadii, a dzięki huawei.pl możemy docierać do klientów w całej Polsce, bez ograniczeń geograficznych czy czasowych. Możemy nie tylko informować ich o produktach i cenach, ale także rozmawiać z nimi, być w interakcji, budować społeczość zainteresowaną życiem naszej marki.

Sklep jako jedyny będzie oferował takie produkty jak wyjątkowe etui do Huawei P30 Pro wysadzane kryształami Swarovskiego. Osoby mające konta ID Huawei będą mogli także skorzystać z wielu promocji czy konkursów. Dorota Haller, dyrektorka marketingu, komunikacji i digitalu w Huawei CBG Polska, komentuje:

To idealny moment, by każdy z milionów użytkowników Huawei w Polsce sprawdził, czy założył już konto ID Huawei, a jeśli nie, to by czym prędzej je otworzył, by nie przegapić atrakcyjnych ofert w naszym e-sklepie. To prosty i bezpieczny proces, wystarczy wejść w ustawienia w smartfonie czy tablecie, by go rozpocząć.

Czytaj też: Przepaść w sieci 5G pomiędzy USA a Chinami będzie się powiększała

Źródło: Materiały prasowe