Reklama

Debiutuje Huawei Watch GT 2e i bardzo zaskakuje ceną

Huawei Watch GT 2e cena specyfikacja

Wraz ze smartfonami serii P40 zadebiutował dzisiaj zegarek Huawei Watch GT 2e. Potwierdziła się jego specyfikacja, ale całkowitym zaskoczeniem jest cena.

Sportowe wzornictwo i funkcje

Choć Huawei przedstawia Watch GT 2e jako zegarek uniwersalny, zdecydowanie ma on sportowy charakter. Dodatkowo dostępnych jest w sumie 100 profili śledzących różne aktywności sportowe.

Czytaj też: Znamy datę premiery Huawei Watch GT 2

Nie zabrakło też miejsca dla modułu GPS, pulsometru oraz miernika jakości snu. Do tego oczywiście krokomierz i licznik spalonych kalorii.

Specyfikacja jak w Watch GT 2

Watch GT 2e oferuje ekran AMOLED o średnicy 1,39 cala i rozdzielczości 454 x 454 piksele. Całość zamknięta w wodoszczelnej (5ATM) obudowie z kopertą o średnicy 46mm. Konstrukcja waży zaledwie 25 gramów.

Procesor Kirin A1 jest ten sam co w modelu Watch GT 2. Do tego 4 GB pamięci wbudowanej i skromne 16 MB pamięci RAM. Za zasilanie odpowiada akumulator o pojemności 455 mAh.

Cena zaskakuje

Warto przypomnieć, że Huawei Watch GT 2 kosztuje 899 zł. Watch GT 2e w przedsprzedaży będzie kosztować 699 zł, a w prezencie otrzymamy dodatkowo wagę Huawei AH100 oraz słuchawki Huawei AM61. Co jest naprawdę genialną okazją.