WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Debiutuje Huawei Watch GT 2e i bardzo zaskakuje ceną

Debiutuje Huawei Watch GT 2e i bardzo zaskakuje ceną

Wraz ze smartfonami serii P40 zadebiutował dzisiaj zegarek Huawei Watch GT 2e. Potwierdziła się jego specyfikacja, ale całkowitym zaskoczeniem jest cena.

Sportowe wzornictwo i funkcje

Choć Huawei przedstawia Watch GT 2e jako zegarek uniwersalny, zdecydowanie ma on sportowy charakter. Dodatkowo dostępnych jest w sumie 100 profili śledzących różne aktywności sportowe.

Czytaj też: Znamy datę premiery Huawei Watch GT 2

Nie zabrakło też miejsca dla modułu GPS, pulsometru oraz miernika jakości snu. Do tego oczywiście krokomierz i licznik spalonych kalorii.

Specyfikacja jak w Watch GT 2

Watch GT 2e oferuje ekran AMOLED o średnicy 1,39 cala i rozdzielczości 454 x 454 piksele. Całość zamknięta w wodoszczelnej (5ATM) obudowie z kopertą o średnicy 46mm. Konstrukcja waży zaledwie 25 gramów.

Procesor Kirin A1 jest ten sam co w modelu Watch GT 2. Do tego 4 GB pamięci wbudowanej i skromne 16 MB pamięci RAM. Za zasilanie odpowiada akumulator o pojemności 455 mAh.

Cena zaskakuje

Warto przypomnieć, że Huawei Watch GT 2 kosztuje 899 zł. Watch GT 2e w przedsprzedaży będzie kosztować 699 zł, a w prezencie otrzymamy dodatkowo wagę Huawei AH100 oraz słuchawki Huawei AM61. Co jest naprawdę genialną okazją.