Reklama
aplikuj.pl

Szukasz nowego smartwatcha? Sprawdź promocję na Huawei Watch GT 3 Pro

Choć Huawei mocno podupadł na rynku smartfonów, to jeśli chodzi o inne urządzenia, nadal radzi sobie bardzo dobrze. Tyczy się to także smartwatchy i jeśli teraz szukacie nowego modelu, możecie zerknąć na Huawei Watch GT 3 Pro, który dostępny jest w fajnej promocji.

Huawei Watch GT 3 Pro wygląda bardziej jak zwykły zegarek niż smartwatch

Postawiono tutaj na okrągły 1,32-calowy wyświetlacz OLED i klasyczne wzornictwo. W promocji dostępny jest wariant z białą ceramiczną kopertą 43 mm ze skórzanym paskiem.  Huawei Watch GT 3 Pro zapewnia łączność GPS, NFC i Bluetooth.

Warto też wspomnieć, że smartwatch oferuje do 7 dni pracy na baterii (4 dni przy intensywnym użytkowaniu). Na pokładzie znalazło się też 100 różnych trybów sportowych, w tym taki dla golfistów z informacjami o ponad 300 polach golfowych i instrukcjami mogącymi pomóc w poprawie gry. Warto wspomnieć, że Watch GT 3 Pro wyposażono w funkcję EKG do sprawdzania rytmu serca. Dodatkowo nie zabrakło tutaj monitorowania tętna, natlenienia krwi, wykrywania temperatury ciała, monitorowania stresu czy snu, a także innych funkcji mających pomóc w zadbaniu o nasze zdrowie.

W promocji na huawei.pl można teraz kupić ten model za 1299 zł, czyli o 400 zł taniej. Cenę można dodatkowo obniżyć o 50 zł zapisując się do newslettera, a dodatkowo skorzystać z darmowej wysyłki lub, jeśli szukacie jakiegoś dodatkowego sprzętu, sprawdzić ofertę w zestawach. Obniżka na Huawei Watch GT 3 Pro obowiązuje do 28 lutego.