WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Huawei Watch GT pojawił się na oficjalnej stronie firmy

Od kilku tygodniu słyszymy o nadchodzącym zegarku Watch GT od Huawei. Mnóstwo informacji na jego temat pojawiło się w sieci, ale dzięki przypadkowemu opublikowaniu strony smartwatcha (została już usunięta z sieci) otrzymaliśmy pewne informacje na jego temat.

Zegarek ma 1,39 calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 454 x 454 px. Otoczony został ceramiczną ramką, podczas gdy reszta została wykonana z aluminium. Grubość zegarka to 10,6 mm, czyli jest on cieńszy nawet od Apple Watcha. Zastosowana bateria ma pojemność 420 mAh, co ma pozwolić jej na 30 dni pracy, a przy intensywnym użytkowaniu 15 dni. Przy użyciu GPS zegarek będzie działał do 22 h. Watch GT umożliwia monitorowanie pracy serca, śledzenie snu czy badanie ciśnienia krwi. Także umożliwia nadzorowanie treningów, wyświetlanie SMS, emaili czy przypomnień.

Watch GT

Całość ma działać pod kontrolą systemu EMUI 9.0, która zapewnia kompatybilność z Anroidem 9. Jego premiera ma mieć miejsce za kilka dni, wraz ze smartfonami Mate 20. Pozostało nam tylko poznać jego oficjalne ceny, które zadecydują o opłacalności.

Czytaj też: Stwórz własny telefon dzięki MakerPhone

Źródło: https://www.gizchina.com/