Huawei ogłosiło właśnie, że w ciągu najbliższych 5 lat zainwestuje 35 milionów euro w paryski OpenLab. Francja ma się tym samym stać jednym z globalnych liderów innowacji.

Ogłoszenie miało miejsce podczas konferencji VivoTech w Paryżu. Wystąpił tam wiceprezes Huawei, Ken Hu, który mówił o przenikaniu się cyfrowych technologii.

To najlepszy czas na innowacje. Francja prowadzi badania na światowym poziomie, ma wielu utalentowanych ludzi i środowisko sprzyjające innowacjom. Ponadto  znajduje się w doskonałym położeniu, by stać się globalnym liderem innowacji. Huawei działa tu już od 17 lat i jesteśmy dumni, że uczestniczymy w tych dążeniach.

Czytaj też: HiSilicon chce przyspieszyć produkcję modułów 5G

Innowacje mają napędzać sieć 5G, chmura czy sztuczna inteligencja. DO 2025 roku wszystkie firmy mają korzystać z chmury a zmiany dotkną wszystkiego co znamy. Pojawią się inteligentne samochody, mocniejsze superkomputery czy większe centra danych.

Nie jest ważne, czy macie startup czy dojrzałą firmę, należy myśleć jak zmaksymalizować potencjał technologii cyfrowych, żeby wykorzystać szansę na innowacje.

Czytaj też: Niemcy: to sprzęt USA ma backdoory nie Huawei

Źródło: Materiały prasowe

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej