Reklama
aplikuj.pl

Huawei zapowiada zmiany w HarmonyOS 3

Huawei zapowiada zmiany w HarmonyOS 3

Oficjalnie wiadomo, że HarmonyOS 3 zostanie zaprezentowany już 27 lipca. Wtedy też dowiemy się dokładnie, jakie nowości przyniesie, ale jeśli ciekawią Was pewne szczegóły, to nowy post opublikowany Huawei na Weibo uchyla rąbka tajemnicy.

Richard Yu, dyrektor generalny Consumer BG w Huawei Technologies, udostępnił na Weibo wideo z widokiem na ekran urządzenia z zainstalowanym HarmonyOS 3. Dzięki temu dostaliśmy wgląd w wygląd nowej wersji systemu producenta, a także poznaliśmy kilka szczegółów odnośnie dodanych funkcji.

Jakie nowości przyniesie HarmonyOS 3?

Nowa wersja oprogramowania przyniesie trochę zmian kosmetycznych, a także spore ulepszenia w zakresie łączenia i układania kart, bo obsługuje więcej rozmiarów inteligentnych folderów. Tak, funkcje takie jak uniwersalna karta i inteligentny folder zostaną zachowane. Huawei da jednak większą dowolność w konfigurowaniu folderów, pozwalając na dostosowanie ich rozmiarów na ekranie głównym.

Dodatkowo, tak jak zresztą można się było tego spodziewać, Harmony OS przyniesie znaczące ulepszenia pod względem wydajności, bezpieczeństwa i funkcjonalności. Niestety na dokładniejsze informacje na ten temat będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Jak już wspomnieliśmy, 27 lipca Huawei oficjalnie ogłosi swój nowy system, wraz z którym zadebiutuje Huawei Mate Pad, nowy MateBook, inteligentny ekran, drukarka i kilka innych urządzeń.