WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Hulaj Dobra Dusza to bardzo ciekawy projekt

Hulaj Dobra Dusza to bardzo ciekawy projekt, który ma pomóc osobom, które same niosą pomoc w trakcie pandemii. Od teraz każdy może zamówić elektryczną hulajnogę dla wybranych osób i organizacji.

Każdy z Was może pomóc znajomemu wolontariuszowi, wybranej organizacji charytatywnej lub ulubionemu właścicielowi sklepu (np. do szybkich dostaw zakupów). Usługę świadczy grupa doświadczonych mechaników i logistyków, którzy stracili miejsca pracy z uwagi na potężne wyhamowanie branży wynajmu hulajnóg elektrycznych na całym świecie.

Czytaj też: Live with Honor – kolejne przeceny MagicWatcha 2 i słuchawki w drodze

Marcin Lisik, CEO 4sharing services, firmy realizującej akcję Hulaj Dobra Dusza, mówi:

Cała branża sharingu i mikro mobilności przechodzi ogromny kryzys. Spodziewaliśmy się ostrej konkurencji na polskim rynku wraz z nadejściem wiosny, tymczasem wszędzie nastąpiła fala masowych zwolnień, ale postanowiliśmy nie poddawać się i pomyśleć o formule, w której moglibyśmy okazać solidarność ze wspaniałymi ludźmi, którzy w całej Polsce niosą pomoc i walczą na pierwszym froncie z koronawirusem.

4sharing wykorzystał do tego stosy części zapasowych, które pozostały po sezonie 2019, a które trafiłyby na śmietnik.

akcja Hulaj Dobra Dusza, pomoc Hulaj Dobra Dusza, e-hulajnogi Hulaj Dobra Dusza

Marcin Lisik dodaje:

Wiele firm sharingowych chciało się pozbyć elementów konstrukcyjnych i podzespołów zupełnie niesłusznie. Cięcie kosztów poprzez wyrzucanie sprawnych i wysokiej jakości elementów to straty dla środowiska i utracone korzyści dla lokalnej społeczności stąd zamiast pozbywać się przydatnych elementów, postanowiliśmy montować z nich gotowe e-hulajnogi. Każdy pojazd jest odświeżony i wyczyszczony, a także przetestowany. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo jazdy i całodobowy serwis tzw. “dyżurnego mechanik”.

Więcej na temat akcji przeczytacie pod tym linkiem. Także tam możecie wynająć dowolną ilość hulajnóg i wskazać ich przeznaczenie.

CEO firmy na koniec wspomina:

Zapewniam, że prezentowane tam ceny najmu to wypadkowa kosztów pracy, kosztów stałych i serwisu – nie chodzi o zysk, ale o możliwość zapewnienia chociaż kilkunastu godzin pracy naszym pracownikom w miesiącu. Przy okazji Darczyńca może wesprzeć wybraną osobę lub organizację bezpiecznym i ekologicznym środkiem transportu.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News