WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Hunt: Showdown na PS4 będzie oferowało tryb dla pojedynczego gracza

Hunt: Showdown na PS4 nadchodzi. A przyszłe plany twórców brzmią bardzo dobrze.

Hunt: Showdown to produkcja Cryteku, który kiedyś był na topie wszystkich deweloperów gier. Głównie za sprawą niesamowitej oprawy graficznej w Crysisie, ale osobiście podobała mi się też przedstawiona tam historia. Swoją drogą, wiecie, że wydarzenia z gry miały miejsce w 2020 roku?

Hunt: Showdown to kolejna z prób Cryteku na powrót na szczyt. Deweloper przez kilka ostatnich lat mocno się skurczył i teraz próbuje swoich sił w sieciowej grze survivalowej. Twórcom nawet dobrze idzie, ponieważ oceny gry na Steam są bardzo pozytywne.

Nie można się jednak zatrzymywać i trzeba działać dalej. I Crytek podzielił się w końcu swoimi planami na przyszłość. Tytuł pojawi się w końcu na konsoli PlayStation 4, a nastąpi to 18 lutego 2020. W najbliższych aktualizacjach dostaniemy za to więcej sprzętu, broni oraz bohaterów.

To jednak nie koniec tego, co czeka na fanów Hunt: Showdown. Tytuł ten w przyszłości powinien otrzymać crossplay, dzięki czemu posiadacze każdej platformy zagrają razem. Co ciekawe, gracze preferujący samotną rozgrywkę również mają czego tu szukać, ponieważ powstaje tryb PvE, w którym nie uświadczymy innych osób.