WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

HyperX oficjalnym sponsorem ESL Katowice Royale

HyperX ogłosił właśnie, że został oficjalnym partnerem pierwszej edycji ESL Katowice Royale. Wszelkie sprzęty używane podczas turnieju będą dostarczone właśnie przez tą firmę.

Esportowcy będą więc grali na słuchawkach, myszkach, klawiaturach, podkładkach pamięciach i SSD HyperX. W Katowicach będzie także ciężarówka HyperX Esport Truck, która zapewni kibicom sporo rozrywki. Paul Brewer, SVP of Brand Partnerships w ESL w Ameryce Północnej, mówi:

Z firmą HyperX współpracujemy od dawna. Bardzo nas cieszy, że została naszym partnerem podczas pierwszego zorganizowanego przez ESL międzynarodowego turnieju gry Fortnite. Jako oficjalny partner w dziedzinie urządzeń peryferyjnych i pamięci HyperX będzie mógł zaprezentować swoje światowej klasy rozwiązania, które dostarczą niezapomnianych wrażeń zarówno graczom, jak i kibicom.

Czytaj też: Łatka Metro Exodus na PC poprawia oprawę graficzną gry

Pula nagród w turnieju wynosi 500 tysięcy dolarów. Także uczestnicy polskiej edycji powalczą o 100 tysięcy dolarów. Oczywiście kibice także będą mogli sprawdzić własne umiejętności na specjalnie przygotowanych stanowiskach.

Czytaj też: Nowy patch do Anthem popsuł grafikę gry

Źródło: Materiały prasowe