WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

HyperX wprowadza pamięci RAM Fury DDR4 RGB

HyperX właśnie wprowadził na rynek nowy produkt. Są to pamięci Fury DDR4 RGB, które niedługo powinny pojawić się w polskich sklepach.

Nowe pamięci są niedrogie, ale przy tym bardzo wydajne. Mają one profile XMP, więc można je łatwo ustawić w BIOSie. Dzięki efektowi RGB pamięci będą świetnie wyglądały w obudowie z bocznym oknem. Lavanya Pudoru, DRAM business manager w HyperX w regionie EMEA, komentuje:

Z prawdziwą przyjemnością rozszerzamy naszą ofertę pamięci FURY DDR4 i FURY DDR4 RGB, stworzonych z myślą o następnej generacji pasjonatów komputerów PC, którzy oczekują od swoich systemów najwyższej wydajności. Nowe modele zwracają uwagę odświeżonym wyglądem i podświetleniem RGB dostosowywanym do indywidualnych potrzeb, a przy tym cechują się wysoką wydajnością typową dla produktów DDR4 marki HyperX. To optymalne połączenie estetyki i wydajności.

Czytaj też: Redmi TV certyfikowany w Chinach

Fury DDR4 RGB, HyperX Fury DDR4 RGB, zestawy Fury DDR4 RGB, częstotliwość Fury DDR4 RGB, wygląd Fury DDR4 RGB

Do sprzedaży trafią pojedyncze moduły 8 GB o 16GB, oraz zestawy od 16GB do 64 GB. Dostępne częstotliwości wynoszą od 2400 MHz do 3466 MHz. Oficjalne ceny polskie są jeszcze nieznane.

Czytaj też: Xiaomi Mi MIX 4 ze 108 MP aparatem?

Źródło: Materiały prasowe