WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Ile kosztują gogle HTC Vive Pro?

HTC właśnie ogłosiło, że gogle Vive Pro będą dostępne w sprzedaży już od 5 kwietnia. Ich cena ma wynosić 879 euro podczas gdy cena zwykłej wersji Vive zostanie obniżona do 599 euro.

Daniel O’Brien, dyrektor generalny VIVE na USA, mówi:

Na rynku VR widać popyt na rzeczywistość wirtualną klasy premium z obrazem wysokiej rozdzielczości, zintegrowanym dźwiękiem i goglami zbudowanym z najlepszych dostępnych dziś komponentów. Vive Pro to ulepszony sprzęt dla entuzjastów VR oraz przedsiębiorstw, poszukujących najlepszych doświadczeń z VR.

Vive Pro został wyposażony w dwa wyświetlacze OLED o łącznej rozdzielczości 2880 x 1600 px, co daje wzrost o 78% w porównaniu do poprzedniej wersji. Nowe gogle posiadają także słuchawki z wbudowanym wzmacniaczem, które mają zapewnić bogatszy dźwięk. Także przebudowane zostało całe urządzenie, które teraz ma zapewniać największa możliwą wygodę użytkowania.

Jeśli zakupicie gogle do 3 czerwca to w prezencie otrzymacie sześciomiesięczną subskrypcję na usługę Viveport, co w praktyce oznacza 30 gier bez dodatkowych kosztów. Po 3 czerwca będzie także dodawana taka subskrypcja ale na okres czasu równy dwa miesiące. Także 22 marca cena subskrypcji wzrośnie do 9,99 euro.

Źródło: Materiały prasowe