WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Ile wytrzyma mechanizm wysuwny w Xiaomi Mi Mix 3?

Podczas premiery Mi Mix 3, Xiaomi powiedziało, że mechanizm wysuwany jest w stanie przetrwać około 300 tysięcy wysunięć. Okazuje się, że jest to liczba minimalna, a nie średnia dla wszystkich urządzeń.

Najnowsze testy wykazały, że smartfon przetrwał 350 tysięcy takich operacji i w dalszym ciągu całkiem sprawnie działa. Jeśli wydaje Wam się, że jest to mała liczba to się mylicie. W rzeczywistości, jeśli przesuwacie ekran 100 razy dziennie to urządzenie powinno działać 8 lat bez problemów. Wiadomo jednak, że nikt tyle razy z tej opcji nie korzysta więc spokojnie ponad 8 lat możecie go używać.

Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix 3 to bardzo ciekawa konstrukcja na rynku telefonów. Posiada ona ekran AMOLED 6,39 cala, Snapdragona 845, 6-10 GB pamięci RAM czy 128/ 256 GB pamięci wewnętrznej. Z przodu znajduje się podwójny aparat 24 MP + 2 MP. Bateria ma pojemność 3200 mAh a całość działa pod kontrolą Android 9 Pie. Jeśli więc zastanawialiście się nad jego zakupem, ale martwiła Was trwałość telefonu, to macie jasną odpowiedź ile on wytrzyma.

Czytaj też: Huawei posiada około 4 miliardów smartfonów

Źródło: https://www.gizchina.com