WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Incepcja wróci do kin ze specjalną niespodzianka od Warnera

Warner Bros. opóźnił Tenet, ale nie pozostawił 17 lipca bez swojego filmu. Z okazji dziesięciolecia do kin powróci Incepcja wraz z niespodzianką od studia.

Przesunięcie Tenet na 31 lipca oznacza, że pierwszą większą premierą od 13 marca została Mulan, która na ekranach kin pojawi się 24 lipca. To nie oznacza jednak, że 17 lipca Warner Bros. pozostawi widzów bez swojego filmu. Na dodatek do kin trafi wtedy film Nolana, tylko nie najnowszy, a ten sprzed 10 lat. Tak, chodzi o Incepcję, która w tym roku świętuje swoje dziesięciolecie. Z tej okazji studio zamierza ponownie wprowadzić tytuł na kinowe ekrany. Zdają sobie jednak sprawę, że Incepcje oglądali już chyba wszyscy, więc żeby zachęcić ludzi do wydania pieniędzy i wyjścia z domu zapowiadają niespodziankę.

W wydanym przez studio komunikacie prasowym czytamy:

Warner Bros. Pictures współpracuje z właścicielami kin, by zaprosić publiczność na całym świecie na specjalne pokazy cieszącego się uznaniem krytyków filmu Christophera Nolana – Incepcja. Ponowne wprowadzenie do kin nastąpi 17 lipca z okazji dziesięciolecia. Te specjalne jubileuszowe wydarzenie da również widzom wcześniej niewidziane materiały z Tenet, który zadebiutuje na całym świecie dwa tygodnie później, 31 lipca. Widzowie będą mieli również możliwość zobaczenia ekskluzywnych materiałów z wybranych nadchodzących filmów Warner Bros.

Z komunikatu wynika, że Warner planuje pokazy nie tylko w USA, ale również w innych krajach na całym świecie, więc liczymy, że i w Polce będziemy mogli wybrać się na specjalny pokaz Incepcji. Najważniejsze jednak są dalsze informacje mówiące o ekskluzywnych materiałach, które widzowie będą mogli zobaczyć podczas seansu. Czy to oznacza, że dostaniemy pierwsze zapowiedzi filmów The batman i The Suicide Squad? Bardzo możliwe i musimy przyznać, że nie możemy się doczekać informacji od polskich kin na temat wydarzenia.

Czas specjalnego pokazu Incepcji zbiega się też z tegoroczną domową edycją San Diego Comic-Con, podczas której i tak studio pokazałoby jakieś materiały na temat zbliżających się hitów. Zaprezentowanie ich w kinie wraz z dawnym hitem wydaje się bardzo rozsądne, bo z pewnością przyciągnie wielu entuzjastów kina, fanów Nolana i DC liczących na materiały z Batmana czy Legionu Samobójców. Do tego będzie działało na korzyść właścicieli kin. Czego więc chcieć więcej? A tak, potwierdzenia, że pokaz odbędzie się również w naszym kraju.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News