Reklama
aplikuj.pl

Infinix ogłasza promocję na smartfony NOTE 12 2023 i Smart 6HD. Można zaoszczędzić kilka stówek

Szukasz nowego smartfona, ale twój budżet jest ograniczony. Zerknij na nową promocję, którą przygotował Infinix. Do 20 stycznia dwa modele – NOTE 12 2023 i Smart 6HD – możesz kupić taniej o 200 zł.

Smartfon za 400 zł? Nie ma problemu, oto Infinix Smart 6HD

W ramach trwającej promocji za 399 zł może zakupić model Smart 6HD, dostępny w kolorach: niebieskim (Origin Blue), czarnym (Force Black) i turkusowym (Aqua Sky). Urządzenie wyposażono w 6,6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD i szczytowej jasności 500 nitów. Jego największą zaletą jest pojemna bateria 5000 mAh. Za napędzanie odpowiada procesor A22 wspierany przez 2 GB RAM i 32 GB pamięci wbudowanej. Z przodu natomiast umieszczono 5-megapikselowy aparat do selfie, a z tyłu 8-megapikselową jednostką z lampą błyskową (ta znalazła się też z przodu). Nie zabrakło też gniazda słuchawkowego 3,5 mm.

Smart 6HD może być idealnym modelem do wyboru na pierwszy smartfon dla dziecka. Wyposażono go bowiem w specjalny tryb, który pozwala opiekunom samodzielnie wybrać aplikacje i ustawienia, z których młodsi użytkownicy mogą korzystać, ograniczając nieodpowiednie dla nich lub potencjalnie szkodliwe treści.

Mając większy budżet, można sięgnąć po NOTE 12 2023, który w promocji kosztuje 999 zł

Tutaj mamy już urządzenie lepiej wyposażone. Napędzany przez układ Helio G99 smartfon dostępny jest w wariancie z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wbudowanej, którą dodatkowo można rozszerzć do 13 GB. Infinix zadbał, by NOTE 12 2023 się nie przegrzewał, za co odpowiada 10-warstwowy system chłodzenia grafitem, który obniża temperaturę rdzenia nawet o 7 stopni Celsjusza. Za zasilanie odpowiada z kolei bateria 5000 mAh z obsługą szybkiego ładowania z mocą 33 W.

Ekran AMOLED ma przekątną 6,7″ i rozdzielczość Full HD+. Z przodu umieszczono też 16-megapikselowy aparat do selfie z lampą błyskową. Z tyłu natomiast Infinix zamontował potrójny tylny aparat 50 Mpix (F 1,6) z poczwórną lampą błyskową. Warto też wspomnieć, że smartfon wyposażono ponadto w NFC i gniazdo słuchawkowe. Do wyboru producent daje nam dwa kolory: biały (Alpine White) i niebieski (Tuscany Blue).