Reklama
aplikuj.pl

Infinix Zero Ultra 5G będzie kolejnym smartfonem z tak potężnym aparatem. Kiedy premiera?

Infinix Zero Ultra 5G będzie kolejnym smartfonem z tak potężnym aparatem. Kiedy premiera?

Po Motoroli kolejni producenci smartfonów szykują swoje modele wyposażone w potężny aparat 200 Mpix. Oprócz Xiaomi także Infinix będzie miało swój model, który zadebiutuje już niedługo. Teraz do sieci wyciekły rzeczywiste zdjęcia Infinix Zero Ultra 5G.

Infinix Zero Ultra 5G pozuje na realnych zdjęciach

Już 5 października na rynek wejdzie kolejny smartfon z 200-megapikselowym aparatem. Czy będzie drugim? Na to wygląda, chyba że Xiaomi nas zaskoczy i szybciej zaprezentuje Xiaomi 12T Pro. Tymczasem my możemy się skupić na najnowszym przecieku, który zdradza nam kilka szczegółów na temat Infinix Zero Ultra 5G, w tym ujawnia jego rzeczywisty wygląd.

Jak możecie zauważyć powyżej, jest kilka podobieństw do Motoroli edge 30 Ultra. Zero Ultra 5G dostanie zakrzywiony wyświetlacz z okrągłym, centralnie umieszczonym otworem na aparat do selfie. Z tyłu mamy kwadratową wyspę aparatów z jednym dużym czujnikiem o rozdzielczości 200 Mpix, pod nim znalazł się nieco mniejszy obiektyw, a pod lampą błyskową LED – trzeci czujnik.

Według doniesień, smartfon napędzany będzie przez układ Dimensity 920, co zresztą potwierdzone zostało na powyższym zdjęciu. Chipset wspierany jest przez 8 GB RAM i 256 GB pamięci wbudowanej. Zero Ultra 5G działa pod kontrolą Androida 12 z nakładką XOS 12. Obok aparatu 200 Mpix ma znaleźć się teleobiektyw 8 Mpix i dodatkowy czujnik 8 Mpix, prawdopodobnie ultraszerokokątny. Ekran AMOLED ma mieć przekątną 6,7 cala, a za zasilanie smartfona odpowie bateria 5000 mAh z szybkim łądowaniem 180 W.