Reklama
aplikuj.pl

Inna nazwa i specyfikacja aparatu, czyli nowe przecieki dotyczące kolejnego vivo X Fold

Vivo X Fold

Już od jakiegoś czasu mówi się, że w najbliższych tygodniach na rynku zadebiutuje kolejny vivo X Fold. Nie będzie to jednak następca modelu ogłoszonego w pierwszej połowie roku, a po prostu jego ulepszona wersja. Dzięki nowemu przeciekowi dowiedzieliśmy się kilku kolejnych szczegółów na jego temat.

Do tej pory nazywaliśmy go vivo X Fold S, jednak mówi się, że będzie nosić inną nazwę

Znany leakster Digital Chat Station podrzucił porcję świeżych doniesień na temat następnego „składaka” od vivo. Nazywany umownie X Fold S model ma nosić nazwę X Fold Plus, co właściwie ma dużo sensu, skoro będzie ulepszoną wersją oryginału. Nie jest to oczywiście jedyna informacja, jaka do nas trafiła.

O wiele istotniejsze są szczegóły specyfikacji, które teraz obejmują konfiguracje aparatów. Wedle źródła, model Plus dostanie 50-megapikselowy aparat główny, obok którego znajdzie się 48-megapikselowy aparat ultraszerokokątny, 12-megapikselowy aparat portretowy z 2-krotnym zoomem optycznym oraz 8-megapikselowy obiektyw peryskopowy z 5-krotnym zoomem optycznym. Wszystko uzupełni 16-megapikselowy aparat do selfie. Jeśli kojarzycie już tę konfigurację, to nie bez powodu, bo jest ona taka sama, jak w oryginalnym vivo X Fold.

vivo X Fold
vivo X Fold

Wydaje się więc, że pod tym względem producent nie wprowadzi żadnych zmian, czego zresztą można było się spodziewać. Ulepszenia ograniczą się zapewne do chipsetu, bo Snapdragon 8 Gen 1 ma zostać zastąpiony wersją „z plusem”. Dodatkowo nowy X Fold ma dostać nieco pojemniejszą baterię, choć ta nie została dokładnie określona (oryginalny model miał 4600 mAh). Jeśli chodzi o pozostałą specyfikację i tutaj nie spodziewamy się żadnych zmian. Możliwe jednak, że vivo będzie chciało nieco odświeżyć design smartfona, co podobno ma ograniczyć się do wprowadzenia nowego wariantu kolorystycznego ze skórzanym wykończeniem.