WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Inno3D prezentuje nową serię DDR4 iCHILL High Performance Gaming

Inno3D ma coś więcej do powiedzenia na rynku producentów pamięci RAM, a dokładniej modułów DDR4. Szkoda, że ilość graczy w tym segmencie nie przekłada się na spadek cen, ale co poradzimy? Tak czy inaczej, powitajmy serię iCHILL High Performance Gaming.

W oficjalnej notce prasowej, Inno3D nie może oczywiście ogarnąć emocji, jakie towarzyszą tej premierze. Sam menadżer produkcyjny twierdzi, że firma: „weszła w nową erę, w której zapewnimy więcej wydajności zarówno graczom, jak i tym, którzy są uzależnieni od wysokiej wydajności”. Jednak czy jest czym się ekscytować? To przecież kolejne moduły – ładnie opakowane i z dodatkiem RGB, ale nieoferujące nic innowacyjnego.

Jednak to ich specyfikacja ma podbić serca klientów. Oferta w ramach serii iCHILL High Performance Gaming ma być naprawdę rozbudowana, a mowa o pojemnościach od 4 do 16 GB, prędkościach od 2400 MHz do 4000 MHz i „ultra niskich opóźnieniach” rzędu 15 CL. Całość dopełnia zaawansowany system chłodzenia, bazujący na radiatorze z unikalnym designie. Ten ma (oczywiście chłodzić), ale według producenta może „zoptymalizować wydajność systemu i zwiększyć płynność w grach”.

iCHILL High Performance Gaming

Wszystkich którzy czują się zachęceni taką prezentacją i już teraz wyciągają pieniądze na nowe moduły, muszę odrobinę zmartwić. Dostępność w Europie i Azji począwszy od dziś będzie powoli się zwiększać.

Wstrzymajcie się z zakupem DDR4. DRAM ma stanieć w 2019 roku

Źródło: TechPowerUp
Zdjęcia: Inno3D