Reklama
aplikuj.pl

InPost deklaruje dostawę przesyłek do paczkomatów przed świętami, ale…

aplikacja inpost, InPost, InPost infolinia, paczkomaty

Święta już w przyszłym tygodniu, jednak wiemy jak to jest, zawsze jakiś prezent zostanie do kupienia na ostatnią chwilę. Tylko czy paczka do nas dojdzie? InPost deklaruje, że tak, ale stawia też jeden warunek.

Inpost obiecuje dostawę do paczkomatów jeszcze przed świętami

Jeśli jeszcze nie macie dla kogoś prezentu, to spieszcie się, bo zostało Wam naprawdę mało czasu. Zwłaszcza, jeśli macie zamiar kupować online. I InPost obiecuje, że taka paczka do paczkomatu dotrze przed świętami, jednak najważniejsza jest data nadania przesyłki. Muszą być one nadane do poniedziałku 21 grudnia. Inaczej gwarancja spada, a nasze zamówienie może dotrzeć, ale nie musi.

Czytaj też: Tryb ciemny zawita do Google Pay
Czytaj też: Zdjęcia Google przekonwertują Twoje zdjęcia 2D na 3D
Czytaj też: Facebook powiadomi nas o wpisach siejących dezinformację o COVID-19

Dlatego przed zamówieniem warto sprawdzić, jaki termin deklaruje potencjalny sprzedawca. A przed świętami sklepy internetowe mają ogromne obłożenie, więc warto mieć to na uwadze.

Prezes InPostu Rafał Brzoska prosi, by odbierać przesyłki z Paczkomatów jak najszybciej robiąc miejsce dla kolejnych. Dodatkowo twierdzi:

W szczycie przedświątecznym uzupełniamy przesyłki w Paczkomatach nawet kilka razy dziennie. Jesteśmy w stanie pełnej mobilizacji i, mimo że
punktowo notowaliśmy przeciążenie sieci – to jako całość funkcjonuje ona bardzo dobrze