Reklama
aplikuj.pl

Firmy InPost i Shopee nawiązały strategiczne partnerstwo. Jakie to przyniesie korzyści kupującym?

shopee

Platforma sprzedażowa Shopee robi się w naszym kraju coraz popularniejsza. Dużą zasługę mają w tym niskie koszty wysyłki i możliwości odbioru zamówień w Paczkomatach. Nic więc dziwnego, że Shopee i InPost nawiązały strategiczne partnerstwo.

W Shopee dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym użytkownikom wygodne i bezproblemowe zakupy. Cieszę się, że możemy zacieśnić naszą współpracę z InPostem, który jest wiodącym na polskim rynku dostawcą usług logistycznych i naszym zaufanym partnerem od początku działalności w Polsce 

– mówi Ian Ho, Head of Shopee Poland.

Dzięki nawiązaniu współpracy z InPostem, klienci Shopee mogą liczyć na jeszcze lepsze warunki, a dokładniej na tańszą lub nawet darmową dostawę. Opcja ekonomicznej dostawy pozwala zaoszczędzić pieniądze kosztem czasu, bo w tym przypadku płacimy mniej za przesyłkę, ale idzie ona do nas dłużej. Korzystając z opcji Paczkomat InPost Ekonomiczny możemy liczyć na darmową dostawę przy zamówieniu od 10 zł, zaś w przypadku innych opcji, ta jest bezpłatna dopiero od 40 zł.

Współpraca zaowocuje też kampaniami promocyjnymi, wśród których pierwszą będzie 7.7 Wakacyjna wyprzedaż. Kupujący będą mogli liczyć na voucher na 15 zł (przy pierwszych zakupach na platformie z dostawą InPost), a po potwierdzeniu odbioru – 500 monet od Shopee, dzięki którym przy kolejnych zakupach można dodatkowo oszczędzić.