InPost – nadawanie przesyłek bez etykiet jeszcze łatwiejsze

aplikacja inpost, InPost, InPost infolinia, paczkomaty

W odpowiedzi na liczne głosy niezadowolenia InPost wprowadził opcję nadawania przesyłek do paczkomatów bez drukowania etykiet. Jednak ta możliwość nadal miała swój spory minus, jakim były metody płatności. Na szczęście już ten problem rozwiązano.

InPost dodaje nowe metody płatności przy nadaniach bez etykiet

Jedyną dostępną opcją płatności za nadanie przesyłki do paczkomatu z poziomu aplikacji był BLIK. Rozwiązanie świetne, ale nie dla każdego. Choć wydaje się, że z tej metody płatności korzysta już każdy, to w rzeczywistości tak nie jest. Na szczęście już na samym początku InPost zapowiedział, że BLIK przestanie za jakiś czas być jedyną metodą płatności.

I obietnica została spełniona.

Jak czytamy w komunikacie:

​​​​​​​Idzie nowe! A w zasadzie… lepsze nowe! O nadaniach bez drukowania etykiety w aplikacji InPost Mobile pisaliśmy już wielokrotnie. Komunikowaliśmy też, że zaczynamy od pilotażu, że będziemy cały czas rozwijać nową usługę i robić wszystko, żeby mogło z niej korzystać jak najwięcej entuzjastów Paczkomatów. Tak więc… to już najwyższy czas na ważne ogłoszenie: nowe opcje płatności za nadanie bez etykiety są już dostępne w InPost Mobile!

W aplikacji InPost Mobile można już skorzystać z nowych opcji płatności. Są to DotPay, karta Visa i Mastercard. To jednak nie wszystko, bo za jakiś czas będzie można dokonać płatności za nadanie bez etykiety także za pomocą Google Pay i Apple Pay.