Reklama
aplikuj.pl

InPost zawiązuje strategiczne partnerstwo z OLX. Użytkownicy dostaną dostęp do 16000 Paczkomatów

aplikacja inpost, InPost, InPost infolinia, paczkomaty

InPost współpracuje z praktycznie wszystkimi platformami sprzedażowymi w naszym kraju, oferując użytkownikom dostęp do wygodnej dostawy za pośrednictwem paczkomatów. Teraz firma zacieśniła też współpracę z OLX.

Paczkomaty podbiły serca Polaków. Wygodna wysyła i odbiór przesyłek, bez stania w kolejkach i o każdej porze, jaka tylko nam pasuje. Trudno więc się dziwić, że tak chętnie korzystamy z tej opcji. Praktycznie na każdej platformie sprzedażowej w naszym kraju możemy wybrać dostawę do Paczkomatu. Także na OLX, gdzie jest to jedna z form dostawy w ramach Przesyłki OLX.

Teraz InPost poinformował, że ich współpraca z platformą jeszcze się zacieśniła, a strategiczne partnerstwo przyniesie użytkownikom OLX dostęp do 16000 paczkomatów na terenie naszego kraju.

To kolejna bardzo ważna, strategiczna umowa InPost. Współpracujemy praktycznie ze wszystkimi platformami sprzedażowymi działającymi w Polsce. Zakładamy, że już w pierwszym roku współpracy zanotujemy istotne wolumeny kierowane do Paczkomatów InPost – bo dostawy do naszych Paczkomatów są najczęściej wybieraną formą dostawy przez klientów e-commerce w Polsce. Nasza infrastruktura jest w pełni przygotowana na obsługę zwiększonego ruchu, gdyż tylko w ubiegłym roku zrealizowaliśmy olbrzymi program inwestycyjny kończąc rok z liczbą ponad 16 tysięcy Paczkomatów. Wciąż jednak mamy jeszcze przestrzeń dla kolejnych tego typu umów i strategicznych partnerstw 

– podkreśla Rafał Brzoska, prezes InPost.

Można się spodziewać, że wkrótce, im bardziej popularna będzie usługa Przesyłek OLX, w tym większej ilości ogłoszeń ją znajdziemy. Obecnie dostępna jest w prawie połowie ze wszystkich dostępnych w serwisie.