Reklama
aplikuj.pl

Instagram w końcu robi porządek z polubieniami w Relacjach

instagram kids, zaprzestano badań nad Instagramem, badań nad Instagramem

Jeśli zdarzyło się Wam dodać coś na Instastories to zapewne wiecie, jak uciążliwe potrafią być reakcje, które inni użytkownicy do nich dodają. Na szczęście Instagram w końcu zrobi z tym porządek.

Do tej pory, gdy ktoś polubił naszą Relację na Instagramie, docierało to do nas w formie prywatnej wiadomości. Jeśli zrobiło to zaledwie kilka osób, nie jest to aż takim problemem, jednak gdy mamy większe grono odbiorców, a Relacje dodajemy codziennie, bardzo szybko nasza skrzynka odbiorcza robi się zapchana. Ostatecznie zamiast cieszyć się z reakcji na Instastories, zaczynamy się irytować bałaganem.

Instagram ogłosił jednak, że polubienia Relacji będą od teraz pojawiać się nie w wiadomościach prywatnych, a przy Stories właśnie. Podczas ich oglądania pojawią nam się dwie opcje – polubienia i wysłania wiadomości. Oznacza to więc koniec zawalonej skrzynki odbiorczej i czytelne powiadomienie w formie listy osób, które polubiły nasz materiał. Jest to świetna wiadomość, zwłaszcza dla twórców, którzy codziennie publikują wiele tego typu treści.