Reklama
aplikuj.pl

Instagram wydłuży limit czasu Rolek

instagram kids, zaprzestano badań nad Instagramem, badań nad Instagramem

Rolki to jedna z funkcji w aplikacji Instagram, która pozwala na tworzenie 60-sekundowych filmików, którymi potem możemy dzielić się z innymi. Jeśli jednak ten limit był dla Was niewystarczający, to mamy dobrą wiadomość.

Niedługo będzie można nagrywać dłuższe Rolki w aplikacji Instagram

Znany leakster Alessandro Paluzzi doniósł nam tym razem o nowości, jaką zamierza wprowadzić Instagram. Testowane są bowiem dłuższe limity czasu w Rolkach, które pozwolą na nagrywanie 90-sekundowych filmików. Będzie to więc aż o pół minuty więcej niż obecnie mają do dyspozycji użytkownicy. Na załączonym w tweecie zrzucie ekranu możemy zobaczyć, że pod ikoną muzyki, przycisk do zmiany długości filmiku dostał też opcję „90”.

https://twitter.com/alex193a/status/1488488700149485573

Na razie trwają testy tej funkcji, więc jedynie nieliczni mają do niej dostęp. Nie wiadomo też, kiedy Instagram wprowadzi ją dla każdego. Jednak wydaje się, że stanie się to niedługo, patrząc jak wcześniej szybko dodawano nowe limity czasowe. Rolki startowały najpierw z limitem 15-sekundowym, ale szybko wydłużono go najpierw do 30, a potem do 60 sekund. Taki ruch nie dziwi, patrząc na to, że TikTok oferuje nam już możliwość nagrywania video trwającego trzy minuty. Czy i do tego dąży Instagram? Tego nie wiemy.