WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Intel chce poznać Twoją opinię na temat swoich GPU

Jak zapewne wiecie, Intel szykuje się do wejścia na rynek dedykowanych kart graficznych i przy okazji odświeżenia swoich zintegrowanych GPU w procesorach. Jednak tylko w przypadku tych pierwszych robi największy szum w ramach marketingowego bełkotu, ukrytego za hasłem „Join The Odyssey”. Teraz specjaliści chcą zbliżyć się do społeczności jeszcze bardziej i robią to w całkiem oryginalnym stylu.

Postanowili ponownie odwiedzić Reddita z czymś w rodzaju odwróconej sesji AMA (Ask Me Anything). Już dziś rozpocznie się wielka rozmowa pomiędzy przedstawicielami Intela, którzy nie będą odpowiadać na pytania, ale zadawać je zainteresowanym tematem konsumentów. Jeśli jesteście tym zainteresowani, to śledźcie dziś ten wątek.

Nasi inżynierowie lubili słuchać spostrzeżeń z naszej pierwszej AYA, więc wracamy, aby posłuchać więcej. Nie chodzi tylko o pomoc firmie Intel.

Oczywiście na ten moment Intel ma zapewne przygotowane wszystko do oficjalnej premiery nowych kart w następnym roku, ale może chce wprowadzić przed tym wydarzeniem możliwe poprawki, których wymaga społeczność? Z drugiej strony, jakoś niespecjalnie kupuje podejścia tak wielkiej firmy, która oficjalnie przyznaje, że „Twój bezpośredni wkład pomaga nam budować przyszłość wizualnych doświadczeń komputerowych dla Ciebie i Twoich przyjaciół”. Fajnie, ale czy opinia kogoś, kto po prostu chce grać w jak najwyższej jakości i za jak najmniejszą cenę jest wiele warta?

Czytaj też: Intel wprowadza na rynek mobilne procesory 9. generacji

Źródło: PCGamer