Reklama
aplikuj.pl

Intel Core Inside niczym medal na obudowie. Intel naprawdę dba o swoich klientów

Intel Core Inside,

Kiedy kupujecie laptopa lub komputer w formie gotowego zestawu, zawsze znajdziecie na obudowie naklejki, informujące o tym, co napędza dany sprzęt. Zwykle idą one do kosza, pozostawiajac po sobie lepki kwadracik, ale jeśli zaliczacei się do tych, którzy naprawdę lubią naklejki, to podejście Intela do klientów z pewnością się Wam sposoba.

Zgubiłeś naklejkę Intela? Spokojnie – firma wyśle ci kolejną

Charakterystyczne naklejki towarzyszą komputerom od dawna i nadal firmy z nich nie zrezygnowały. Znajdziemy je obecnie zwłaszcza w pudełkach po procesorach, czy innych komponentach z wyższej półki, ale dziś naklejki towarzyszące procesorom Intela interesują nas najbardziej. Te możemy bowiem dostać za darmo (przynajmniej w USA, bo w innych krajach należy zapłacić za przesyłkę) – wystarczy tylko wyrazić taką chęć.

Czytaj też: Test dysku Kioxia Exceria Pro 2 TB na PCIe 4.0×4. To pierwszy tak wydajny dysk producenta

Potwierdza to historia użytkownika Reddita, kryjącego się pod nickiem Excellent-Ad-7062, który skorzystał z tej usługi i wystawił jej pochlebną opinię. Wbrew pozorom, nie jest to nic nowego, bo Intel od dawna oferuje program wymiany swoich naklejek za okazaniem chęci jej otrzymania i potwierdzenia zakupu lub posiadania danego systemu z procesorem Intela. W efekcie otrzymacie naklejkę zupełnie za darmo (+ koszty przesyłki) i podziękowania od firmy, podkreślające marketingowy wymiar samych naklejek:

Twoje wsparcie dla konsekwentnego i właściwego używania naszej tożsamości marki jest bardzo cenne. Umieszczenie naklejki na przedniej części maskownicy systemu pomoże nam zapewnić, że konsekwentnie spełniamy obietnicę naszej marki dotyczącą dostarczania innowacji, niezawodności i najnowocześniejszych technologii.