Reklama
aplikuj.pl

Inteligentna waga Smart Scale od realme to debiut na rynku Smart Home

smart scale od realme, realme,

Do sprzedaży w Polsce trafiła inteligentna waga Smart Scale od realme. To nie tylko urządzenie do kontroli masy ciała, ale również stanu zdrowia naszego organizmu. Jednocześnie firma wchodzi na rynek Smart Home.

Ze Smart Scale od realme odstawisz zwykłą wagę do lamusa

Standardowe wagi podają nam jedynie ilość kilogramów. Inteligentna waga od realme oprócz tego analizuje dane o naszym ciele aż w 16 zakresach. Poda nam nie tylko ile ważymy, ale również poinformuje o poziomie tkanki tłuszczowej i nawodnieniu organizmu. Jest także w stanie ocenić ile ważą nasze kości i tkanka mięśniowa, obliczy BMI i wiek biologiczny. Dzięki komunikacji ze smartfonem przez Bluetooth wszystkie dane będziemy mieli pod ręką w naszym telefonie. Pozwala to również na stworzenie indy6widualnego profilu w aplikacji, więc z wagi mogą korzystać wszyscy domownicy.

Czytaj też: Oto nowoczesny otwieracz butelek za ponad stówę
Czytaj też: Nowe okulary Adidas Sport z technologią Kolor Up
Czytaj też: Gamingowa maseczka Razera Project Hazel oczywiście ma podświetlenie

Smart Scale od realme stworzona została z myślą o wszystkich osobach, które szukają sposobu jak w domu prawidłowo monitorować swój stan zdrowia. Jeśli myślimy o przejściu na dietę może być to idealne rozwiązanie, bo waga będzie na bieżąco pokazywać nam postępy i motywować do dalszego działania.

Waga jest w pełni zsynchronizowana z aplikając realme Link, która dostępna jest na smartfonach z Androidem i iOS. Urządzenie jest wykonane ze szkła hartowanego i plastiku ABS. Obecnie dostępne są dwa kolory – niebieski i biały. Pomiar masy ciała wykonywany jest z tolerancją 50 gramów, a osadzony w urządzeniu sensor BIA pozwala na precyzyjną diagnostykę organizmu z wykorzystaniem impedancji bioelektrycznej.

Gdzie kopic inteligentną wagę Smart Scale od realme?

Urządzenie dostępne jest w oficjalnych sklepach producenta realmeshop.pl oraz sklep-realme.pl, a także w sklepach sieci x-kom. Cena jest bardzo atrakcyjna, bo waga kosztuje jedyne 99 zł.