Reklama
aplikuj.pl

iOS 16.3.1 trafia na iPhone’y. Przynosi poprawki błędów, ale…

Apple ruszył z udostępnianiem kolejnej aktualizacji systemu dla swoich smartfonów. iOS 16.3.1 wprowadza kilka istotnych poprawek, których użytkownicy wyczekiwali od dłuższego czasu.

Niedawno wydana aktualizacja iOS 16.3 przyniosła kilka istotnych zmian, wprowadzając przede wszystkim kompleksowe szyfrowanie kopii iCloud na całym świecie. Użytkownicy iPhone’ów mieli więc się z czego cieszyć, ale nie wszyscy. Okazało się bowiem, że właściciele iPhone’ów 14 Pro i Pro Max dostali w „gratisie” problemy z ekranem – bez powodu pojawiały im się dziwne żółte linie.

Czytaj też: Infinix rusza z kolejną promocją — ZERO ULTRA i HOT 20i kupicie teraz taniej. W sam raz na walentynki i nie tylko

Teraz Apple wydał stosowną poprawkę, która naprawia ten problem zgodnie z wcześniejszymi obietnicami. Oprócz tego naprawiono ustawienia iCloud, żądania Siri dotyczące funkcji Find My, które mogły nie działać, a funkcja wykrywania wypadków w iPhone’ach 14 i 14 Pro została zoptymalizowana.

Czytaj też: Google ma w nosie, czy napiszesz tekst sam, czy zrobi to AI. Szykujcie się na niezły bałagan

Niestety znów nie obyło się bez problemów. Jak donoszą pierwsi użytkownicy, po aktualizacji do iOS 16.3.1 aplikacja Zdjęcia Google nie uruchamia się. Nie wiadomo jeszcze, o co dokładnie chodzi i co odpowiada za ten błąd. Zapewne jednak trzeba będzie czekać na kolejną poprawkę…

https://twitter.com/donese/status/1625221632947003406